bukmacher eFortuna.pl

Pierwszy internetowy bukmacher dla Polaków...

Fortuna jako pierwszy bukmacher internetowy udostępnił swoją stronę w języku polskim... już w 2001 roku!

Per Widerstorm, CEO eFortuna.pl

O bukmacherze Fortuna

Spółka powstała w 1997 roku a od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 r Fortuna została pierwszym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został zawarty na 3 następne lata. Spółka bierze udział również w innego typu wydarzeniach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 a także innego rodzaju mecze.Opinia o Fortunie

Bookmaker ten jest z pewnością godny polecenia. Na lokalnym rynku stworzył swoją nazwę na przestrzeni dużej ilości lat, natomiast w ostatnim czasie sponsorując Legię Warszawa dużo zyskał na popularności. Spółka posiada mocną ofertę na polskie rozgrywki, ale również inne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu międzynarodowym.
Metody płatności

W fortunei wolno dokonywać płatności korzystając z natychmiastowych transferów bankowych. Lista dostępnych bankó jest idealna i z pewnością również Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wybrać wielkość wkładu, a dodatkowo bank z jakiego preferujemy dokonać wpłaty. Następnie płatność zachodzi w taki sam sposób kiedy wykonuje się innych przekazów.

Fortuna dba o Twoje bezpieczeństwo, stosując najnowsze technologie kodowania oraz bezpieczne oprogramowanie. Dzięki temu masz 100% pewności, że Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce, a grając w Fortuna pozostaniesz anonimowy!

Oglądaj najlepsze i najbardziej popularne meczyki na żywo przez internet na swoim komputerze.

Czy od bukmachera naprawdę można wymagać jeszcze czegoś więcej?

Zarejestruj bezpłatne konto w Fortuna już teraz!
Polecamy również: zakłady bukmacherskie | bukmacherzy

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis expekt.com.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.