bukmacher Fortuna.com

Liczne promocje w Fortuna...

Bukmacher internetowy oferuje liczne i częste promocje, aby zachęcić użytkowników do aktywności. Promocje polegąją na doładowaniu konta określoną kwotą...

Per Widerstorm, CEO Fortuna.com

Promocje Fortuna

O tym, że w eFortuna.pl czeka na Ciebie najlepszy bonus w sieci pewnie już wiesz. Nie wiesz jednak zapewne, że Fortuna to nie tylko bonus powitalny. Firma bardzo często organizuje różnego rodzaju promocje, w których można zgarnąć naprawdę grube pieniądze! O tym jakie to promocje, jak często są organizowane i ile można zgarnąć dowiesz się właśnie z tej strony.


Bonus a promocja

Jak się okazuje wielu graczy mylnie interpretuje te dwa pojęcia uznając je za jedno i to samo. A zatem wyjaśnijmy – bonus powitalny to bonus, który otrzymujemy tylko przy pierwszej wpłacie. Wykorzystujemy go raz i nigdy więcej już go nie dostaniemy. Promocje natomiast są organizowane co jakiś czas i zawsze możemy wziąć w nich udział. Fortuna dba o swoich klientów, a więc dużo częściej niż inne firmy raczy ich różnego rodzaju promocjami, które umożliwiają grę bez ryzyka lub też dużo większe niż normalnie wygrane!

Zarejestruj bezpłatne konto w Fortuna już teraz!


Zarejestruj bezpłatne konto w Fortuna już teraz!
Polecamy również: zakłady bukmacherskie | bukmacherzy